Hosting - komputery, serwis i modernizacja

Usługi serwisowe
     Jeżeli chcesz by Twoja firma była najbardziej wydajna powinieneś pomyśleć o dobrych, markowych komputerach dla siebie i swoich pracowników. Dobierzemy Ci szybki i nowoczesny komputer na miarę. Z przyjemnością wystąpimy w Twoim imieniu w przetargach i zamówieniach publicznych na dostawę sprzętu komputerowego i sieciowego...

     Zajmiemy się również naprawą i modernizacją używanego przez Ciebie sprzętu. Czasami niewielkie koszty poniesione przy modernizacji sprzętu "ożywią" leciwy komputer i pozwolą na czasowe oddalenie dużych wydatków. Skonsultuj z nami swoje oczekiwania a znajdziemy optymalne rozwiązanie. Jeśli będzie to konieczne, przyjedziemy do Ciebie - nawet w godzinach popołudniowych i wieczornych.

     Zabezpieczenia sieci jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo ważne... od jakości zabezpieczeń na styku Twojej sieci z internetem zależy bezpieczeństwo danych i tajemnic firmowych. Proponujemy Ci zastosowanie programowalnego firewall-a opartego na linuksie, który ze względu na swoje możliwości konfiguracyjne i skalowalność wyjątkowo zabezpieczy Twoją sieć.

Zajrzyj do naszego cennika a napewno znajdziesz coś dla siebie.

 
(c)NETinstal 2007. Czas generowania strony: 0.01054s

en pl