Serwery VoIP

     Centrale IPBX to doskonałe rozwiązania do małych i średnich przedsiębiorstw jak również do instytucji, szkół i biur. Dzięki wysokiej skalowalności nie wymagają wysokich nakładów przy modernizacji i umożliwiają tworzenie profesjonalnych punktów obsługi klienta (IVR). Centrale oparte na oprogramowaniu Asterisk cechuje równiez możliwość wykorzystania prawie dowolnej technologii VoIP i integracji jej z telefonią konwencjonalną jak również z traktami ISDN.

1 000,00 zł
1 220,00 zł
VoipX Base
Podstawowa wersja centrali IPBX oparta na oprogramowaniu Asterisk. W cenę wliczona jest instalacja oprogramowania na serwerze u klienta i skonfigurowanie go do pracy z 20 klientami SIP (dowolny telefon SIP). Zalecany system operacyjny serwera: Debian GNU/Linux
2 600,00 zł
3 172,00 zł
VoipX Econo
Podstawowa wersja centrali IPBX oparta na oprogramowaniu Asterisk dostarczana wraz z platformą sprzętową PC z oprogramowaniem systemowym Debian GNU/Linux. W cenę wliczona jest również konfiguracja dowolnych 20 klientów SIP.
2 990,00 zł
3 647,80 zł
VoipX Econo+
Podstawowa wersja centrali IPBX oparta na oprogramowaniu Asterisk dostarczana wraz z platformą sprzętową PC z oprogramowaniem systemowym Debian GNU/Linux. W skład zestawu wchodzą dodatkowe dwie karty styku z telefonią analogową pozwalające na wykonywanie połączeń z wykorzystaniem linii analogowych (TP S.A., Netia). W cenę wliczona jest również konfiguracja dowolnych 20 klientów SIP.


(c)NETinstal 2007. Czas generowania strony: 0.01922s

en pl